Administracja serwerami

Analiza i doradztwo

  • Twój projekt przerasta oferowane na rynku rozwiązania hostingu i serwery VPS?
  • Myślisz o własnych serwerach?
  • Potrzebujesz oszacowania możliwości obecnych serwerów?
  • Zastanawiałeś się jak długo możesz działać bez aktualizacji bezpieczeństwa?

Dobrze trafiłeś!

Wykonujemy szczegółowe analizy zastosowanych rozwiązań. Testujemy zachowanie systemów pod obciążeniem. Pomagamy zaplanować rozbudowę i migrację infrastruktury serwerowej.

Plany awaryjne

Zastanawiałeś się co by się stało gdybyś bezpowrotnie utracił dostęp do twoich serwerów?

Powinieneś. Powinieneś mieć plan co w takiej sytuacji zrobić, skąd odtworzyć dane, ile czasu to zajmie, jakie są priorytety i wartość tych danych.

Możesz też zlecić to nam!

Mając ponad 20 lat doświadczenia na rynku wiemy co i kiedy może zawieść. Wiemy co sprawia największe problemy. Wiemy ile czasu zajmuje odtworzenie danych. Wesprzyj się naszym doświadczeniem i pozwól nam pomóc Ci przygotować plany DRP (Disaster Recovery Plan) i BC (Business Continuity) tak, aby w przypadku problemów móc szybko i sprawnie wrócić do działania.

Wsparcie

Nie tylko planujemy i doradzamy. Nie zostawiamy naszych klientów w najtrudniejszym etapie czyli wdrożeniu. Wykonujemy wszelkie zaplanowane prace, wdrażamy przygotowane plany i systemy w życie.

 

Serwery internetowe

Serwery WWW

Konfigurujemy serwery full-stack, cachujące i aplikacyjne. Optymalizujemy konfiguracje serwerów m.in. Nginx, Apache, PHP.

Serwery SMTP

skorzystaj z gotowej platformy mail łączącej łatwość zarządzania kontami z wysoką wydajnością pozwalającą obsłużyć setki tysięcy wiadomości dziennie.

Serwery bazodanowe

Wykonujemy tuning serwerów bazodanowych PostgreSQL i MySQL aby jak najlepiej wykorzystywały zasoby twoich serwerów.

Zamów bezpłatną konsultację

Potrzebujesz porady? Zamów bezpłatną konsultację aby dowiedzieć się co możesz zrobić. (Gwarantujemy pełną tajemnicę, podpisujemy klauzule poufności)