Systemy Internetowe

Wytwarzamy specjalistyczne systemy internetowe dopasowane do istniejących procedur w firmach naszych klientów.

Zamiast zmieniać wypracowane przez zespół ludzi procedury aby pasowały do nowego systemu my stworzymy system który będzie pasował do istniejących procesów a także asystował i monitorował ich przebieg.

Systemy Zamówień

Poprzez pełny monitoring zdarzeń od zamówienia do finalizacji skraca się czas realizacji zamówień. Automatyzacja minimalizuje ryzyko wystąpienia błędu, pozwala na optymalny wybór dostawców, pomaga zwiększyć płynność zapasów materiałowych, tym samym pozwala na obsługę większej ilości zamówień przyczyniając się do zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa.

Customer Relationship Management

CRM to istotne narzędzie do budowania  i wspierania pracy z klientami. To tutaj gromadzone są wszystkie informacje o klientach, które są wykorzystywane do personalizacji ofert, monitoringu płatności lub historii współpracy. CRM znajduje zastosowanie w różnych działach przedsiębiorstwa np: obsługa klienta, sprzedaż, marketing, monitoring pracy zespołu.

Enterprise Resources Planning

ERP to rozbudowane systemy powiązanych ze sobą narzędzi, odpowiedzialnych za obsługę najważniejszych elementów przedsiębiorstwa przede wszystkim związanych z zarządzaniem zasobami finansowymi, materiałowymi i kadrowymi firmy. Można go dowolnie modyfikować i nadawać konkretne uprawnienia poszczególnym pracownikom.

Wytwarzamy rozwiązania pozwalające połączyć ze sobą różne systemy jak program finansowo-księgowy ze sklepem internetowym, narzędzia automatyzujące przenoszenie danych między różnymi systemami lub kompleksowe systemy pozwalające w łatwy sposób zarządzać i monitorować kluczowe procesy w przedsiębiorstwie.

Rejestracja Czasu Pracy

RCP ma wiele wymiarów. Może być to klasyczne oprogramowanie z rejestratorami i kartami magnetycznymi jak i oprogramowanie online pozwalające rejestrować czas konkretnych czynności (spotkanie z klientem, przygotowanie umowy, doradztwo, konsultacje) z dowolnego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową.

Oprogramowanie tego typu pozwoli przygotować precyzyjne bilingi i zestawienia prac dla Twoich klientów.

Potrzebujesz porady lub wyceny? Skontaktuj się z nami. Poznamy Twoje potrzeby i przedstawimy możliwe rozwiązania.