Programista Python/Django

Co oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie i doświadczenie całego zespołu
  • bony konferencyjne i szkoleniowe
  • 100% pracy zdalnej

Lokalizacja biur: Kraków lub Miechów, małopolskie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B

Wymagania

  • biegła znajomość języka Python
  • znajomość Django w wersjach od 1.5 i przynajmniej 2 letnie, komercyjne doświadczenie w pracy z Django
  • zjanomość Django Rest Framework
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na samodzielne czytanie dokumentacji oraz rozwiązywanie problemów

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość React, Next.js
  • znajomość innych języków skryptowych jak PHP czy Perl
  • podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript pozwalająca tworzyć i modyfikować podstawowe szablony

Zakres obowiązków

  • samodzielne tworzenie nowych aplikacji
  • tworzenie automatycznych testów kodu
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • analiza wymagań klientów
  • modyfikacja istniejącego kodu Python oraz Django
  • tworzenie i modyfikacja podstawowych szablonów HTML i CSS

Obecnie zbieramy oferty pod rekrutację w niedalekiej przyszłości.
Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie elektronicznie.
Aby wziąć udział w przyszłej rekrutacji proszę wypełnić poniższy formularz.
Informujemy, iż w związku z dużym zainteresowaniem odpowiadamy tylko na niektóre zgłoszenia.

Znasz kogoś kto pasowałby na to miejsce?

Zaproś go do rozmowy z nami a jeśli spełni nasze oczekiwania otrzymasz nagrodę w wysokości 1000 zł.

Regulamin:

  1. Zaproś znajomego do rozmowy z nami.
  2. Znajomy przed podpisaniem umowy musi wspomnieć, iż został przez Ciebie zaproszony.
  3. Nagrodę wypłacamy jeśli po okresie próbnym obie strony nawiążą dalszą współpracę.